Adobe CC ALL APPS MP ML (+CZ) EDU NEW L-1 1-9

Adobe | Kód: 15275-15292

VERZIA: NAMED
EDU VERZIA "NAMED" JE URČENÁ PRE POČÍTAČ V ŠKOLSKEJ INŠTITÚCIÍ A JE NA MENO. Druhá inštalácia na notebook alebo na prípravu je možná. Ak potrebujete EDU licenciu Cloudu pre učebne, je potrebné vybrať verziu "DEVICE". U Device verzia nie je možná druhá inštalácia.

Dostupnosť
Skladom
567,84 €
681,41 € s DPH

Sú určené primárne pre individuálne použitie na školách - napr. Pre učiteľov a zamestnancov školy. Licencia je priraďovaná (a odoberaná) na tzv. Adobe ID používateľa a ich správu robí administrátor licenčného účtu prostredníctvom webovej administračné konzoly. Obsahuje desktopové aplikácie i všetky on-line služby ako u komerčných verzií (fonty v službe Typekit, 100 GB úložného priestoru, zdieľanie a komentovanie súborov a pod.). Licencia ponúka možnosť druhej inštalácie pre toho istého používateľa pre prácu z domova alebo na cestách.

 

Každá licencia Adobe Creative Cloud obsahuje

kompletnú sadu všetkých produktoch všetkých produktov Adobe vo verziách CC 2020 a starších, vrátane aktualizácií, Adobe Lightroom Classic CC vrátane úsporné verzie Lightroom CC, a ďalšie mobilné aplikácie pre grafiky, obsiahla sada fontov Typekit s viac ako 1500 fonty (900 slovenských) pre web a PC, každý v niekoľkých rezoch, aplikácie inštalované a prevádzkované priamo v počítači (nie vzdialene či cez prehliadač), Administrátorské konzoly pre správu licencií, priraďovanie užívateľom, atď. 

 

  • Priestor 100 GB pre ukladanie zdieľaných súborov (pre každú TEAM licenciu),
  •  možnosť druhej inštalácie na domácom PC alebo notebook,
  •  fakturácia jednorazovo na celé obdobie vopred,
  •  ďalšie, viac na Creative Cloud pre teamu na Adobe.cz.
  •  

Creative Cloud obsahuje inštalácie na všetky platformy, pre ktoré sú jednotlivé aplikácie k dispozícii. Jazykové verzie sú v ponuke dvojaké - iba čisto anglické, alebo multijazyčné obsahujúce všetky dostupné jazykové varianty, ktoré Adobe celosvetovo ponúka, vrátane českých verzií - u tých aplikácií, ktoré sú lokalizované (Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat, Animate (Flash), Dreamweaver a Fireworks).

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Môj účet